Serwis komputerowy w Giżycku - zgłoszenie naprawy

Serwis komputerowy w Giżycku - naprawa komputerów, laptopów, monitorów, drukarek.

Ciekawe produkty

Wynajem jachtów, Łodzi motorowych Mazury, Jachty Nautiner Giżycko, Na Mazurach

Email Drukuj PDF

Wnajem jachtów motorowych Nautiner - Mazury

Wynajem jachtów na Mazurach to doskonały, alternatywny sposób spędzenia wakacji. Jeśli marzysz o przygodzie swojego życia, (wynajmij jacht

Poprawiony: wtorek, 29 stycznia 2013 08:02

Test Toshiba Satellite L650D-130 w sklepie komputerowym

Email Drukuj PDF

Prezentacja i test nowego modelu notebooka 15'6 cali  Toshiba L650D-130

w promocyjnej cenie 1799,-zł do nabycia na naszej stronie sklepu.

 

Opakowanie zawiera notebooka Toshiba Satellite L650D-130 zasilacz-ładowarkę , kabelek sieciowy, instrukcję uruchomienia w języku polskim.

Pierwsze uruchomienie jest bardzo proste - wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazda w notebooku i sieci zasilającej , nacisnąć klawisz wł/wył , wybrać lokalizację/język (polski) po tym rozpoczyna się instalacja Windows 7 64bit.

Po ok.10min. wypełniamy kartę rejestracji produktu podając dane użytkownika a w następnym kroku pojawia się gotowy do pracy pulpit Windows 7.

System notebooka Toshiba L650D-130 wyposażony jest w program antywirusowy McAfee Internet Security, pakiet oprogramowania Nero, pakiet biurowy MS Office 2010 w wersji 60dni i komunikator Sky'pe.

Praca notebooka jest bezgłośna , aby usłyszeć delikatny szumek należy się dobrze wsłuchiwać, brak jest obszarów o podwyższonej temperaturze.

Czas pracy biurowo-internetowej z włączonym wi-fi to ok.2,7 h.

Karta grafiki Ati HD4200 z wyjściem D-SUB i HDMI obsłuży wyświetlanie obrazu na ekranie HD1080 lub projektorze.

 

Widok na gniazda we-wy

Widok na stronę z gniazdami we-wy : D-SUB, HDMI, LAN10/100, USB/E-SATA

 

 

 

 

 

 

widok na stronę z napędem DVDWidok na stronę z napędem optycznym DVD+/-RW, 2 porty USB i czytnik kart pamieci

 

 

 

 

 

 

 

Klawiatura Klawiatura "tabliczka czekolady" ogranicza dostawanie się zanieczyszceń pod klawisze

 

 

 

 

 

 

 

Pokrywa górna czarna połyskliwa z delikatną fakturą jest elegancka i dyskretna

Zestaw klawiatura i mysz Natec Octopus

Email Drukuj PDF

OCTOPUS to luksusowy zestaw bezprzewodowy składajacy się z ultra-płaskiej klawiatury oraz myszy laserowej o uniwersalnym profilu dla prawo- i leworęcznych. Oba produkty wykonane sa z wysokiej jakości materiałów, które nadaja im elegancki,,

Test pracy "z baterii" Asus PC 1005

Email Drukuj PDF

Na prośbę klientów wykonałem test na czas pracy z baterii Netbooka Asus Eee Pc 1005 Seashell. Konfiguracja ustawień oprogramowania sterującego pracą poszczególnych komponentów netbooka w dwóch trybach.Opis techniczny.

 

Polecamy monitor z tunerem TV Benq SE2241s

Email Drukuj PDF

Firma BenQ wprowadziła na polski rynek monitor LCD z wbudowanym tunerem TV. BenQ TV SE 2241 to 21,5" monitor full HD zaprojektowany do współpracy z komputerami PC, a także jako zwykły odbiornik TV. Monitor został wyposażony w technologię Senseye Human Vision, czas reakcji 5ms oraz gniazda podłączeniowe HDMI i DVI.

Monitor TV SE 2241 oferuje funkcję Auto Contrast Enhancement (ACE) – 10 000:1 oraz Senseye. Funkcja ACE automatycznie optymalizuje poziom kontrastu w zależności od poziomu zewnętrznego oświetlenia. Dzięki temu, obraz jest dobrze odwzorowany w zakresie barw i kolorów. Za to technologia Senseye poprawia parametry obrazu. Cztery tryby ustawień (Cinema, Dynamics, Standard oraz Custom) pozwalają przełączać optymalne parametry obrazu dla takich aplikacji jak: dokumenty, gry, przeglądanie Internetu oraz oglądanie obrazów. Natomiast w trybie odbiornika TV możliwe jest oglądanie programów w standardzie HDTV, filmów Blu-ray, obrazu z kamer wideo oraz konsol do gier. TV SE 2241 charakteryzuje się rozdzielczością podstawową 1920x1080 pikseli, która wspiera High Definition – 1080p/24Hz. Redukcja szumów, filtr 3D Y/C, de-interlacing oraz czas reakcji matrycy wynoszący 5 ms, zapewniają brak zniekształceń obrazu i powstawania tzw. efektu ducha czy smużenia. Ponadto nowy model posiada wbudowane głośniki o mocy 3 W oraz gniazdo podłączenia słuchawek. Barwę dźwięku można ustawiać dla czterech typów muzycznych: Classic, Pop, Rock oraz Jazz. BenQ wyposażył monitor TV SE 2241 w zestaw gniazd wejściowych: komponent, kompozyt, S-Video, D-Sub, DVI oraz HDMI. Monitor jest dostępny w Polsce od połowy czerwca 2009 r. z gwarancją na 24 miesiąc w trybie door-to-door.Opis techniczny produktu.

Poleć nas!